Будемо раді побачити вас на подіях
ТЖС — щорічний соціально-освітній проєкт, який протягом семи років у березні проходить в Харкові. Цього року будемо говорити про ментальне здоров’я, материнство, військову службу для жінок, дезінформацію та справжнє значення 8-го березня.
Наша мета — розвіяти стереотипи щодо святкування 8 березня, вшанувати жінок, які захищають нашу країну та зібрати 300 000 гривень на берці та тактичні шкарпетки для військовослужбовиць.
Важливо! Вхід на усі події, воркшопи та лекції БЕЗОПЛАТНИЙ. Проте ви можете долучитися до нашого спільного збору з Arm Women Now та підтримати захисниць за посиланням:
Зберемось, щоб пригадати подвиги наших військовослужбовиць та вшанувати пам’ять тих, які загинули, захищаючи Україну. Акція замінить традиційний Марш Жіночої Солідарності, який проходив у Харкові 5 років поспіль. Плануємо закінчити до 12:00.
Подія відбувається за попередньою реєстрацією. Місце та інші деталі події з метою безпеки повідомимо на онлайн-зустрічі, напередодні акції.
Чому 8 березня — не радянське свято і яких прав бракує українським жінкам? Про це поговоримо на лекції разом з Анною Шаригіною. Анна понад 15 років працює у сфері прав людини та гендерної рівності, займається правозахисною та просвітницькою діяльністю на місцевому та національному рівнях. Подія відбувається за попередньою реєстрацією.
Фестиваль для жінок з лекціями про відпочинок та відновлення, творчими майстернями, крамничкою та воркшопами від психологинь та інших експерток. Поговоримо про важливе в часи війни: як зважитися подбати про себе, де знайти внутрішні ресурси та як припинити відчувати за це провину. Фестиваль дружній до дітей, буде можливість залишити дитину в ігровому просторі.
Жінки у війську стикаються з тими ж викликами, що і чоловіки, але мають і додаткові перепони, як от торувати свій шлях у стереотипно чоловічій сфері, руйнувати гендерні упередження та працювати на рівних з іншими. Чому жінки ідуть на це? І як вони долають ці виклики? Поговоримо про це з жінками, які мають досвід служби. Подія відбувається за попередньою реєстрацією.
На лекції поговоримо про інформаційну гігієну, маніпулятивні операції росії в українському медіаполі та дізнаємось методи захисту власних даних. Лекторка Оксана Мороз – засновниця волонтерської ініціативи «Як не стати овочем», авторка і ведуча радіо-/телепрограм з інфогігієни. Знає, як аналізувати та формувати інформаційне поле, вивчає поведінку людей у ньому. Подія відбувається за попередньою реєстрацією.