2023/06/18
Продовжуємо ділитися історіями людей, які зазнали втрат через повномасштабну війну в Україні та їх історії незламності та руху вперед. Сьогодні пропонуємо познайомитись із Юлією, Валерієм та Діаною, двома молодими фахівчинями та одним фахівцем, яких нам вдалося підтримати за цей час.
За майже півтора року повномасштабної війни в Україні, команда «Сфери» надала підтримку сотням жінок та ЛГБТК+, які зазнали наслідків війни. Від містянок Харкова та ВПО, до людей на деокупованих територіях Харківщини, ми не тільки надали допомогу, а й розширили спільноту дружніх до себе людей. Пам’ятаючи про важливість надання речей першої потреби, ми активно працюємо над підтримкою в освоєнні практичних навичок та інструментів, які допомагають молодим фахівчиням та фахівцям розвивати кар’єру та підтримувати себе фінансово.
Допомога речами першої необхідності дає людині змогу пережити критичну ситуацію тут і зараз. Допомога інструментами, які надають можливість підтримувати себе самостійно, працює на майбутнє та в перспективі робить людину незалежною.
Майстриня з краси
Завдяки підтримці, яку надала програма, я пройшла курс з підвищення кваліфікації з ламінування вій. Також я отримала змогу закупити все необхідне, аби почати власну справу: це матеріали для макіяжу, фарбування та ламінування вій і брів; замовити друк візитівок та запустити рекламу в соцмережах. Це вже не говорячи про покриття витрат на в оренду місця для роботи та професійну індивідуальну та предметну фотосесію.
Під час повномасштабного вторгнення я стала працювати продавцем-консультантом і отримувала дуже низьку зарплатню, а також в мене було сильне погіршення емоційного і фізичного стану. На тій роботі, через страх засудження колежанками моїх відносин з дівчиною, я закрила усі соцмережі.
Тепер я працюю сама на себе: приймаю клієнток та клієнтів на студії або працюю на виїзді. Зараз я дуже щаслива, що можу займатися тим, що мені подобається і приносить дохід»
Розробник та адміністратор сайтів
«Сфера» допомогла мені з придбанням системного блока для комп’ютера, що значно розширило мої можливості у роботі та навчанні. До цього я працював зі старенького ноутбука, бо це все, що я зміг вивезти з окупованого Маріуполя.
Наразі я можу виконувати задачі, які потребують великих обчислювальних потужностей, та брати значно ширший спектр замовлень, ніж раніше. Це вплинуло на мої заробітки: зараз з цим стало краще. Також я почав вивчати роботу в системі WordPress, що в майбутньому допоможе мені створювати більш різнопланові та якісніші за візуальним наповненням сайти.
Загалом програма підтримки бізнесу для ЛГБТК+ допомогла мені у саморозвитку, покращенні професійних навичок та компетенцій, розширенні портфоліо та можливостей для роботи, навчання та, відповідно, покращенні рівня життя у майбутньому.
Вчителька
Завдяки програмі я отримала новий ноутбук. Оскільки я працюю вчителькою в школі та репетиторкою, отримання нового ноутбуку надало нові технічні можливості в моїй роботі. Моє фінансове становище покращилося, адже я знайшла ще одну роботу.
За цей час зросла швидкість та якість підготовки моїх занять, а самі уроки стали більш інтерактивними та візуально насиченими. Я змогла запросити ще двох учнів на індивідуальні заняття онлайн. Також пройшла стажування та почала працювати на ще одній віддаленій роботі у сфері освіти.
А 8 березня провела інтерактивний урок для 6 класу, в якому я розповіла про історію виникнення та сутність цього свята, розвиток феміністичного руху та Марші Жіночої Солідарності в Україні.
Підтримка можлива завдяки фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє»