З 1 жовтня по 1 грудня

Конкурс робіт для студенток/ів та аспіраток/ів вишів Харкова
(НЕ)гендерована (НЕ)реальність

ПРИЙОМ РОБІТ З 1 ЖОВТНЯ ПО 1 ГРУДНЯ 2014 РОКУ


Для участі у Конкурсі просимо заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/1smIjvn та надіслати свої роботи за адресою wa.sphere.kh@gmail.com

Наші вітання,
вельмишановні Відвідувачко та Відвідуваче!

Ми - "Харківське Жіноче Об'єднання "Сфера"
– п'ять напрочуд різних жінок - об'єдналися, бо прагнемо руху та розвитку.

Ми вважаємо за важливе підтримувати Жіноче у Великому Сенсі та у відношенні до кожної Жінки.

Ми впевнені, що Жіночність здатна та має виявлятися не тільки у служінні побуту та розмноженні. Жінка може реалізуватись у різних сферах діяльності – працюючи лікаркою чи спортсменкою, директоркою чи науковицею, секретаркою чи слюсаркою, президенткою чи священницею, сержанткою чи банкіршею. Або виконуючи роботу матері чи виховательки власних дітей.

Жінка має право почувати себе повноцінною у різноманітті своїх явлень соціуму – дозволяючи собі бути яскравою або сірою, гомінкою чи тихонею, закоханою чи розчарованою, сильною чи слабкою, впевненою чи боязкою.

Крім індивідуального, внутрішнього жіночого, наша Організація підтримує Жіночі спільноти вХаркові, Україні, та за її межами, що їх маргіналізує суспільство.
Ми впевнені - лесбійки та бісексуальні жінки не потребують ані захисту, ані виключних привілеїв – нам важливо відчувати себе повноцінними учасницями суспільства.

І ми працюємо задля справдження цих намагань.