Новинна

Прес-конференція «Заходи на підтримку жінок у березні в Харкові»

Анна Шаригіна, програмна координаторка Тижнів жіночої солідарності у Харкові, разом з колежанками: Дар`єю Нагаївською з ГО Сучасна жінка та Дар`єю Велигодською з Центру гендерної культури, розповіли про заходи, які проходитимуть у березні в Харкові.

Старт проекту “Тижні жіночої солідарності” вже 1 березня – приходьте на відкриття та лекцію про мисткинь Бути художницею: публічність, вразливість та особисті стратегії, 8 березня на публічну акцію Марш Жіночої Солідарності, 12 березня на Бізнес-форум і дискусію. Подробиці шукайте в описах заходів на фейсбук 😉

Запрошуємо вас!💜

image description

Марш Жіночої Солідарності. Жінка на часі 2020

Жінка на часі

Марш Жіночої Солідарності — найбільш видима подія на підтримку жінок у Харкові. В цей день жінки виходять на вулиці міста, щоб надихнути, підтримати та заохотити одна одну до боротьби за свої права, права інших та тих, хто позбавлені голосу.

Цього року Марш Жіночої Солідарності відбудеться вп’яте і пройде під гаслом “Жінка на часі”.

Ми збираємося, щоб нагадати місту, людям та владі, що завжди начасі обговорювати і знаходити рішення проблем гендерної нерівності та пригнічення жінок, які виявляються у домашньому та гендернообумовленому насильстві, нерівних умовах праці, образливих жартах, сексистській рекламі тощо.

8-го березня о 14:00 розпочнемо ходу неподалік від станції метро Університет: збір біля Палацу дитячої та юнацької творчості. Хода крокуватиме вулицею Сумською до площі Конституції.

Приносьте свої плакати, зміст та натхнення, зважаючи на те, що будь-яка політична символіка вважається недоречною.

Під час маршу будуть працювати волонтерки і волонтери. Важливо дослухатися до їхніх інструкцій.

Наш час давно настав, єднаймося у боротьбі!

image description

8 березня наближається. День жіночої солідарності і боротьби жінок за свої права.

Ми разом із партнерами готуємо насичену програму Тиждень жіночої солідарності. Харків.

image description
image description

Хочемо подякувати нашим партнерам, міжнародним організаціям, а також всім та кожній майже з 1000 людей, що підписали в кінці грудня відкрите звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова!

Результатом нашої з вами спільної роботи стало те, що днями ми отримали відповідь від Головного управління національної поліції в Харківській області по декільком справам щодо нападів на PrideHub та публічні акції ЛГБТ+людей в Харкові. Також нас почали запрошувати давати свідчення по нападах на Прайдхаб – сподіваємося на ефективне розслідування.

Боротьба триває і ми будемо пильнувати подальші дії в контакті з представниками поліції.

Головне управління національної поліції запевняє, що тримає під контролем ці справи, отже і ми будемо тримати ситуацію під контролем та уважно стежити за перебігом подій.