Харків Прайд 2019

ХарківПрайд — наймасштабніша ЛГБТ-подія Східної України, яка створена для захисту рівних прав та можливостей для людей незалежно від їхньої сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

ХарківПрайд відбудеться з 4 по 13 вересня, а гаслом цьогорічного прайду було обрано вислів “Це важливо для всіх”.

Ми разом із вами формували вимоги прайду до влади та міста і готові їх оголосити:

1. Рівний доступ до державних інституцій.
Ми вимагаємо від держави забезпечити рівний доступ до державних послуг, незалежно від сексуальної орієнтації та/або гендерної ідентичності.

2. Інклюзивна освіта без булінгу
Ми виступаємо за суспільство поваги до різноманіття та інклюзивну освіту без булінгу.

3.Належне розслідування злочинів на ґрунті ненависті
Ми закликаємо забезпечити на всіх рівнях проведення належного розслідування злочинів на ґрунті ненависті щодо ЛГБТ+ та інших уразливих груп.

В рамках цьогорічного прайду відбудуться освітні і розважальні заходи для ЛГБТ+спільноти та сапортерів. Будуть створені майданчики для публічних дискусій, а також 13 вересня пройде вже традиційний для нашого міста Марш ХарківПрайд.

Зважаючи на невизначеність епідемологічної ситуації ми розуміємо важливість гнучкого реагування та діалогу із місцевою владою. Наразі були надіслані листи із проханням організувати зустріч до Харківської міської ради, Харківської обласної ради та Управління Національної поліції в Харківській області.

 

March