эрудированная

, а про позицію, якої вона дотримується. Вона — жінка, яка контролює свою сексуальну долю, не озлоблена, не підкорена правилами… »

Читати статтю (рос.)

 • Online — консультування.

  © Шаригіна А.Б.

  Найпростіший спосіб написати про будь-яке явище сучасності – провести аналіз матеріалів з теми, сформулювати висновки та навести суху «об’єктивну» інформацію про людей, які презентують це явище. Але ж тема консультування не має і не повинна мати обмежень консультування – це завжди, у першу чергу, процес взаємодії двох людей.

  Крім того, ми подумали, що буде доречним скористатися нагодою одразу продемонструвати читачеві на всіх рівнях процес та метод on-line консультування.

  Отже, якщо Ви – спроможні відкрити вікно Internet Explorer та кілька разів бували на інформаційних сайтах – ласкаво просимо до відкритої консультації про on-line консультування.

  image descriptionчитати повністю (укр.)

 • Конвенция о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин

  © Официальный сайт независимого благотворительного центра
  помощи пережившим сексуальное насилие

  http://www.owl.ru/syostri/konvencia.htm

  Принята и открыта для подписания, ратификации и присоединения резолюцией Генеральной Ассамблеи ООН 34/150 от 18 декабря 1979 года. Вступление в силу: 3 сентября 1981 года в соответствии со статьей 27 (1).

  image descriptionчитати повністю (рос.)

 • Особливості жіночого гомосексуального партнерства і деякі питання про виховання дітей у одностатевих сім’ях.

  © Шаригіна А.Б.

  Рух гомосексуальних партнерів до зближення та об’єднання по суті мало відрізняється від вистроювання відносин між ґетеросексуальними партнерами — і це не дивно — адже переважну більшість лесбійок виховали ґетеросексуальні батьки. Частково саме тому, залицяючись до жінки, намагаючись отримати її увагу та вистроюючи з нею відносини, жінка робить кроки, схожі за змістом на кроки будь-якої людини у цьому напрямку.

  Суттєва різниця від ґетеросексуальних партнерств може проявлятися у реакції на залицяння та визнанні взаємної участі партнерів(ок) у відносинах на усіх етапах. Наприклад, у ґетеросексуальних парах роль ініціатора/ки подій та змін прийнято виконувати чоловіку. Саме він «повинен» першим освідчитися, запросити на побачення, подарувати квіти, запропонувати «руку та серце» тощо. У одностатевих парах ініціатива та активність партнерів апріорі не пов’язують із статевою приналежністю.

  Читати статтю (рос.)

 • Маскулинность и феминность: от бинарной оппозиции к целостной человечности

  © Шаригіна А.Б.

  Понятия маскулинности и фемининности выражают нормативные представления и установки, какими должны быть и, следовательно, чем должны заниматься мужчины и женщины в данном обществе и в данное время. Маскулинность и фемининность являются социальными, а не биологическими категориями. Они определяют нашу гендерную идентичность и напрямую связаны с нашими представлениями о себе и других.

  image descriptionЧитати статтю (рос.)

 • Сообразим на троих или как мы искали папу.

  © А. Олива

  Впервые мысль о рождении ребенка прозвучала буквально через две недели, как мы начали встречаться. Тогда она была неким планом на будущее и была похожа на прекрасную и с моей стороны больше несбыточную мечту. Однако спустя пару лет эта мысль стала проскальзывать в наших разговорах всё чаще и чаще, пока не превратилась во вполне конкретную и четкую цель нашей жизни. И, естественно, первым вопросом перед нами встал вопрос отцовства. Где нам – двум девушкам, лесбиянкам – найти отца для нашего будущего ребенка и, главное, как это в принципе должно произойти.

  image descriptionЧитати статтю (рос.)

 • class=»accordion-articles»]

  Скрытый текст
  Скрытый текст
  Скрытый текст